Produktyimg Menu

Články blogu

Restart pro vaše tělo aneb jak na jarní detox

Cítíte se neustále unavení a bez energie? Jaro je ideálním časem pro detoxikaci organismu. Jarní očista podpoří odplavení škodlivých látek z těla a nakopne metabolismus. Poradíme, jak a kdy s ní začít a na co se při detoxu zaměřit. Navíc se můžete nechat inspirovat vzorovým jídelníčkem pro jarní očistu.

 

Číst celý článek...

Zdravé pečení s mákem – vyzkoušejte 3 snadné recepty

Mák patří mezi jedny z nejzdravějších potravin na světě, přesto bývá v kuchyni často opomíjený. Je významným zdrojem vápníku a dalších látek, které přináší zdravotní benefity. Zjistěte, proč se vyplatí zařadit mák do jídelníčku, a vyzkoušejte 3 jednoduché recepty, díky kterým si ho zamilujete.

 

 

Číst celý článek...

Šťastné a rostlinné: sváteční pohoštění bez masa

Pokud budete hostit vegetariány a vegany, nebo jste sami přešli na rostlinnou stravu a chystáte se slavit čistě veganské Vánoce, nebojte se, že by sváteční bezmasá tabule byla chudá. Jde to chutně i rostlinně a každé vánoční jídlo, které máte rádi, připravíte i ve vegetariánské či veganské verzi. Přinášíme inspiraci, jak si poradit s vánočním menu bez masa.

 

 

Číst celý článek...

10 tipů na zdravé jedlé dárky

Koupenými dárky potěšíte a překvapíte, ale vlastnoručně vyrobenými, navíc takovými, na kterých si obdarovaný i pochutná, uděláte o to větší radost. Zdravé jedlé dárky se hodí nejen na Vánoce, ale také na narozeniny, k svátku nebo k výročí. Přinášíme vám tipy na jedlé dárky, které každý ocení.

 

 

Číst celý článek...