Produktyimg Menu

Články blogu v kategorii "Zdravý životní styl"

8 tipů, jak si udržet zdravý životní styl

Dali jste si novoroční předsevzetí nebo jste se jen tak rozhodli, že budete žít zdravěji, ale uběhlo několik týdnů a vy ztrácíte motivaci? Osvojit si návyky zdravého životního stylu bývá obtížné a dodržovat je dlouhodobě představuje opravdovou výzvu. Proto pro vás máme tipy, jak vést zdravý životní styl, abyste mohli čerpat z jeho benefitů.

 

 

Číst celý článek...

Biopotraviny: módní trend, nebo zdravější stravování?

Výrobci potravin se často musí rozhodovat mezi cenou a kvalitou. Přitom platí jednoduché pravidlo – čím více budou lidé biopotraviny kupovat, tím dostupnější budou. Zjistěte, proč se vyplatí kupovat potraviny v biokvalitě, jaké musí splňovat podmínky a jak poznat ty nejkvalitnější.

 

 

Číst celý článek...

Jaké jsou zásady zdravého životního stylu

Zdravý životní styl není jen trendový způsob života. Jedná se o komplexní přístup, díky kterému dosáhnete plnohodnotného života a zajistíte si tělesnou i duševní pohodu. Můžete se tak vyhnout řadě onemocnění. Přečtěte si, jaké jsou hlavní zásady zdravého životního stylu a začněte s ním ještě dnes.

 

 

Číst celý článek...

Jak doplnit vlákninu

Vláknina je největším spojencem lidí držících redukční dietu. V jídelníčku každého z nás by však měla být přítomna ve velkém množství, protože zlepšuje činnost trávicího systému, urychluje metabolismus, zabraňuje vzniku rakoviny střev a podporuje udržení normální tělesné hmotnosti. Otázkou je, jak zvýšit množství vlákniny ve stravě?

 

 

Číst celý článek...