Produktyimg Menu

SEMIX KLUB

POZOR CHYSTÁ SE ZMĚNA! Body z tištěných obalů můžete zasílat pouze do 31. 12. 2023. Po tomto datu budete body sbírat pouze elektronicky při nákupu produktů přes náš e-shop. Prosím posílejte vystřižené body co nejdříve, abychom vám je mohli připsat a body vám nepropadly.

Staňte se členem/členkou Semix klubu a získejte dárky! Semix klub je určen našim koncovým zákazníkům, kteří nakupují produkty v maloobchodní síti a zde v internetovém obchodě www.zdravyzivot.com.

Do budoucna bude možné sbírat body pouze elektronicky nákupem na našem e-shopu a proto body z tištěných obalů postupně stahujeme. Tento proces bude trvat nějaký čas a na většině obalů bodová "sluníčka" stále najdete. 

Pokud se vám ale dostane do ruky produkt v novém obalu, body už na něm nenajdete a získáte je pouze nákupem tohoto produktu přes náš e-shop. 

Již nasbírané body samozřejmě stále platí a po zaslání vám je připíšeme na váš účet.

Co mám udělat s vystřiženými body z obalů?

  • Vystřižené body nalepte na arch papíru, budeme moc rádi, když nám pomůžete s jejich spočítáním.

  • V zásilce prosím uveďte:
    • Jméno a příjmení
    • E-mail
    • Telefonní číslo
    • Poštovní adresu

Zásilku odešlete DOPORUČNĚ na adresu:
SEMIX PLUSO, spol. s. r.o,
marketingové oddělení
Rybníčky 338
747 81 Otice

Po doručení vám body připíšeme na účet, který jste si vytvořili registrací - o připsání bodů se dozvíte z informativního e-mailu, který vám bude automaticky odeslán.

Podle výše nasbíraných bodů si pak můžete vybrat dárek, který přidáte k vaší objednávce dalšího zboží nebo si jej můžete objednat i samostatně. V obou případech za vás zaplatíme poštovné jako poděkování za vaše dosavadní nákupy. 

Pokud se stane, že nebudete v Semix klubu registrováni nebo na doručené zásilce s body nebude uveden e-mail či telefon, jsme nuceni vyčkat, až nás zkontaktujete sami.

Aktuální nabídku dárků najdete na e-shopu v sekci Dárky Semix klub.


Kontaktní osoba Semix klubu:

Karmen Škrobánková
e-mail: skrobankova@semix.cz
Tel.: +420 737 283 534