Produktyimg Menu

Články blogu v kategorii "Zdravé recepty"

Zdravé pečení s mákem – vyzkoušejte 3 snadné recepty

Mák patří mezi jedny z nejzdravějších potravin na světě, přesto bývá v kuchyni často opomíjený. Je významným zdrojem vápníku a dalších látek, které přináší zdravotní benefity. Zjistěte, proč se vyplatí zařadit mák do jídelníčku, a vyzkoušejte 3 jednoduché recepty, díky kterým si ho zamilujete.

 

 

Číst celý článek...

10 tipů na zdravé jedlé dárky

Koupenými dárky potěšíte a překvapíte, ale vlastnoručně vyrobenými, navíc takovými, na kterých si obdarovaný i pochutná, uděláte o to větší radost. Zdravé jedlé dárky se hodí nejen na Vánoce, ale také na narozeniny, k svátku nebo k výročí. Přinášíme vám tipy na jedlé dárky, které každý ocení.

 

 

Číst celý článek...

Jak na zdravé pečení chleba v domácí pekárně

Chystáte se začít s pečením domácího chleba, ale nevíte jak na to? Základem jsou kvalitní suroviny, které zajistí, že bude pečivo opravdu zdravé. Zásadní krok představuje výměna bílé mouky za tu celozrnnou. Máte také možnost využít připravené směsi na pečení. Vyzkoušejte třeba náš semínkový chleba nebo luštěninový Čtyřklíček.

 

 

Číst celý článek...

Zpátky do školy: tipy na zdravé svačiny pro děti

S novým školním rokem přichází i známá otázka: co ke svačině do školy, aby ji děti snědly a jídlo bylo zdravé. Vybírejte kvalitní suroviny ideálně v bio kvalitě a různě je kombinujte. Buďte nápadití a dejte prostor kreativitě – barevným svačinám plným hravých tvarů školáci neodolají. Přinášíme pár tipů na zdravé svačiny do školy.

 

 

Číst celý článek...

Přichystejte si zdravé jídlo na cesty

Ať už se připravujete na dlouhou dovolenou v zahraničí, nebo se chystáte podnikat jednodenní výlety po okolí, musíte vyřešit, co si s sebou vezmete na svačinu. Vyhněte se fastfoodům a připravte si domácí jídlo na cesty. Poradíme vám, co zdravého a výživného si přichystat na cestu i jak vařit na dovolené.

 

 

Číst celý článek...