Produktyimg Menu

Články blogu v kategorii "Zdravé stravování"

Oslavte Den dětí zdravým mlsáním

Dopřejte svým ratolestem Den dětí, na který jen tak nezapomenou a oslavte ho s nimi. Nemusíte vymýšlet žádné velké akce – potěšíte je i drobností, třeba zdravým jedlým dárkem. Projděte si originální tipy na dárky ke Dni dětí, na kterých si prcci pochutnají, a inspirativní nápady, díky kterým si tento den užijí.

 

 

Číst celý článek...

Restart pro vaše tělo aneb jak na jarní detox

Cítíte se neustále unavení a bez energie? Jaro je ideálním časem pro detoxikaci organismu. Jarní očista podpoří odplavení škodlivých látek z těla a nakopne metabolismus. Poradíme, jak a kdy s ní začít a na co se při detoxu zaměřit. Navíc se můžete nechat inspirovat vzorovým jídelníčkem pro jarní očistu.

 

Číst celý článek...

Jídelníček cukrovkáře: jaké potraviny jsou vhodné pro diabetiky?

Při léčbě cukrovky je klíčové dodržovat správný jídelníček. Ten by měl obsahovat pestrou a vyváženou stravu a co nejmenší množství rychlých cukrů. Přemýšlíte, co při diabetu jíst a pít, a čemu se naopak vyhýbat? Čím sladit, když je cukr a med zapovězený? Přečtěte si, které potraviny jsou pro diabetiky nejlepší.

 

 

Číst celý článek...

Bezlepková dieta: co jíst. Zakázané a povolené potraviny.

Bezlepkovou dietu lze již v dnešní době snadněji dodržovat díky širokému výběru bezlepkových variant pokrmů. Ze svého jídelníčku je třeba vyřadit zjevné výrobky obsahující lepek, ale pozor si musíte dát i na ty, ve kterých je lepek skrytý. Přečtěte si, které výrobky jsou při bezlepkové dietě povoleny a které zakázány.

 

 

Číst celý článek...