Nový hit ze Semixu: Proteinové kaše nejen pro sportovce

20. 6. 2016
Nový hit ze Semixu: Proteinové kaše nejen pro sportovce

 

Kaše mají vysoký obsah bílkovin a nízký obsah tuků. Sáhnout po nich mohou všichni, kteří potřebují v jídelníčku zvýšit množství bílkovin a mají rádi zdravé mlsání. Jsou vhodné také pro lidi s redukční dietou. Těšit se můžete hned na dvě ovocné příchutě. Tyto žhavé novinky neobsahují žádné přídatné látky a žádný palmový tuk. Kaše jsou tedy skvělé pro všechny, kteří dbají na své zdraví a zdraví naší planety.

 

Rychle a stručně: Výhody proteinových kaší

  • Vysoký obsah bílkovin (proteinů)
  • Vysoký obsah vlákniny
  • Přirozená chuť ovoce
  • Bez palmového tuku
  • Nízký obsah nasycených tuků

Velká nálož zdravých bílkovin

Ovesné proteinové kaše jsou odlišné od ostatních nízkým obsahem nasycených tuků a vysokým obsahem vlákniny. Obsahují totiž 18 g bílkovin na jednu porci z kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu! Bílkoviny jsou v dnešním fitness světě zřejmě nejvíce diskutovanou živinou. Přispívají k růstu a udržování svalové hmoty a k udržování normálního stavu kostí – při vyšším příjmu bílkovin ze stravy dochází k nižšímu slábnutí kostí při stárnutí. Pokud tělo nemá dostatek bílkovin ve stravě, mohou mu chybět aminokyseliny potřebné k budování a regeneraci svalové hmoty. Tělo vyžaduje určitý příjem bílkovin, a to i v případě, že necvičíte, protože se podílejí na regeneraci buněk, které průběžně umírají. Bílkoviny jsou také skvělým pomocníkem při boji s pocitem hladu a chutí na sladké, protože navozují vyšší pocit sytosti. Pokud budete mít ve stravě dostatek bílkovin, vyhnete se přejídání a budete mít pocit sytosti. Pro zachování pevného zdraví nezapomeňte také dodržovat zásady zdravého životního stylu a konzumovat zdravou a vyváženou stravu. Pohyb, vyvážený jídelníček a dostatek vody přispěje k celkové pohodě vašeho těla i mysli.

V proteinových kaších je vysoký obsah vlákniny, která je klíčová pro průchod potravy trávicím ústrojím a získat ji lze pouze z rostlinných zdrojů. Cereáliím a vláknině jsme věnovali celý článek U cereálií se zaměřte na vlákninu. Je užitečná nejen při hubnutí

Chuť pravého ovoce

Proteinové kaše si můžete dopřávat ve dvou variantách – jahodové proteinové kaše a banánové proteinové kaše. Obě kaše jsou slazeny xylitolem. Nenechte se zastrašit názvem sladidla, neboť toto sladidlo se nachází i volně v přírodě v mnoha druzích zeleniny a ovoce, například ve švestkách, malinách a jahodách. Vyskytuje se také přirozeně v ovsu i v lidském těle.  

Rozhodli jsme se také, že podpoříme životní prostředí a přispějeme k ochraně krajiny. Většina našich produktů (včetně nové ovesné proteinové kaše) neobsahuje žádný palmový tuk. Vývoj nové receptury s novou směsí oleje trval skoro dva roky. Více o vyškrtnutí palmového oleje z produktů Semix se můžete dočíst v našem článku.

Svačina nejen pro sportovce

Říkáte si, proč snídat/svačit ovesné kaše s vysokým obsahem bílkovin? Už naši předci dobře věděli, že jde o zdravou snídani plnou energie. Tělo dostane pro svůj start ty správné sacharidy v podobě ovesných vloček a bílkoviny, tuk dodá olivový olej. Pokud tedy nevíte, čím zahájit svůj den, můžete sáhnout právě po nových proteinových kaších Semix s příchutí banán či jahoda. Uvidíte, že ráno bude hned veselejší a energie z vás bude sálat na každém kroku.
Garantováno

Naše cereálie se jako celozrnné netváří, ale celozrnné skutečně jsou.

Jedinečné

Jsme jediná česká firma, která má unikátní technologii pro výrobu křupavých vloček.

Vyzkoušejte

Jako první dělíme celozrnné cereálie podle jejich prospěšnosti pro zdraví.

Akční nabídky na Váš email:
Akční nabídky a slevy na Váš email.
Zasíláme max. 1x týdně.