Müsli tyčinky naslano vyhrály soutěž Volba spotřebitelů

12. 6. 2020
Müsli tyčinky naslano vyhrály soutěž Volba spotřebitelů

S velikou radostí oznamujeme, že naše Müsli tyčinky naslano s rajčetem a bazalkou 11. červ​na zvítězily v soutěži Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2020, v kategorii Müsli a cereálie.

Výrobci a distributoři mohli do letošního ročníku programu přihlásit své inovace, které byly na český trh uvedeny v období od ledna 2019 až do konce května 2020. Cílem soutěže je ocenit produktové novinky a inovace na českém trhu a pomoci akceleraci jejich prodeje v maloobchodě.

O titul Nejlepší novinka se letos ucházelo 160 nových a inovovaných výrobků. Ty se utkaly o přízeň 4000 spotřebitelů v celkem 51 kategoriích. Ke klasickým kategoriím, jako jsou například Pivo, Mléčné výrobky, Müsli a cereálie, Maso a masné výrobky či Krmiva pro psy a kočky letos přibylo několik novinek, například Ekologické obaly, Ekologické prostředky na praní či Bezlaktózové potraviny. Pořadatel tak reagoval na rostoucí zájem spotřebitelů o ekologická témata a udržitelnost a stále podstatnější parametr zdravého životního stylu.

Společnost Nielsen měla v nezávislém průzkumu za cíl zjistit, který z výrobků v dané kategorii považují čeští spotřebitelé za nejlepší. V průběhu měsíce května oslovila 4000 spotřebitelů, s každým z dotázaných hovořila přes 20 minut. Takto široký průzkum nemá v České republice obdoby. Prestiž výsledku průzkumu je dána jednak velikostí vzorku, především však přímým názorem spotřebitelů. Vedle známých značek bodovaly na předních místech v řadě kategorií privátní značky maloobchodních řetězců.

Přehled všech vítězných novinek si můžete prohlédnout na webových stránkách programu Volba spotřebitelů, vyhlášení letošního jubilejního 20. ročníku soutěže proběhlo netradičně pouze on-line formou. Stalo se tak 11. června v 16.00 hodin. Slavnostní trofeje, certifikáty a diplomy předají zástupci pořádající společnosti oceněným firmám osobně. 

Soutěž každoročně pořádá společnost Atoz Marketing Services, jejich tisková zpráva je ke stažení zde.
Garantováno

Naše cereálie se jako celozrnné netváří, ale celozrnné skutečně jsou.

Jedinečné

Jsme jediná česká firma, která má unikátní technologii pro výrobu křupavých vloček.

Vyzkoušejte

Jako první dělíme celozrnné cereálie podle jejich prospěšnosti pro zdraví.

Akční nabídky na Váš email:
Akční nabídky a slevy na Váš email.
Zasíláme max. 1x týdně.