Produktyimg Menu

Vyhráli jsme cenu Potravinářské komory 2020

musli na slano

S velikou radostí oznamujeme, že naše výrobky obdržely v pondělí 20.7. Cenu potravinářské komory ČR 2020 o nejlepší inovativní potravinářský výrobek. Klíčené červená čočka lupínky vyhrály v oblasti bezpečnosti a kvality potravin, Musli tyčinky naslano zvítězily v kategorii potravin pro zvláštní výživu. Děkujeme všem odborníkům za jejich hodnocení, velmi nás těší a povzbuzuje k práci na dalších novinkách. 

Klíčení eliminuje nadýmání po požití, což považuje značná část spotřebitelů za důležitý fakt. Klíčené čočkové lupínky jsou měkké, křehké, vhodné jako posyp salátů, do pomazánek i do polévky chvíli před servírováním. Několik kolegů u nás ve firmě si rádo přidává lžičku čočkových lupínků do ranního jogurtu. Navýší se tím obsah bílkovin a ve spojení vznikne skvělá ranní müsli směs.

Pro celou řadu výrobků z naklíčených luštěnin, obilovin a pseudoobilovin jsme zvolili označení „Cereálie nové generace“, jelikož si myslíme, že toto sousloví výstižně vystihuje budoucnost luštěnin i pseudoobilovin ve výživě.

ZDE NAJDETE KLÍČENÉ PRODUKTY

Müsli tyčinky naslano jsou vyrobeny z bezlepkového ovsa a z klíčené čočky. Klíčení vylepšuje výživovou hodnotu potraviny. Čočka jde ve výrobku cítit jemně, výraznější je sýr. S výběrem typu sýra jsme si hodně hráli, hodně testovali a chutnali. A s výsledkem jsme velmi spokojeni. Posuďte sami, koupit si je můžete zde.