Komentáře

 • Autor:
  Lenka
  Datum:
  27. 11. 2018

  Vaše kaše jsou výborné. Některé chutnají lépe některé méně jako tato. Tato překrásně voní, ale chuťově nic moc. Jinak bohužel má o tom odpadu paní pravdu, právě mě vyhovuje, že si vezmu ráno pytlíček na který mám zrovna chuť. Nevyhovují mě veliká balení protože na ně někam potom chuť.
 • Autor:
  Semix
  Datum:
  30. 11. 2018

  Dobrý den paní Lenko, děkujeme za pochvalu. Tato kaše, která Vám chuťově moc neladí je hodně pohanková a pohanku prostě musíte mít ráda, protože má velmi specifikou chuť i vůni. Děkujeme za názor ohledně jednoporcových balení.
 • Autor:
  Kristýna
  Datum:
  31. 10. 2018

  Dobrý den, Vaše kaše snídám v poslední době každý den a jsem nadšená, jsou výborné. Máte v plánu vyrábět větší balení? Klidně bych si koupila i kg. Jde o to, že jednoporcovkami vytvářím dost zbytečného odpadu, což bych velkým balením značně omezila. Předem děkuji za reakci.
 • Autor:
  Semix
  Datum:
  13. 11. 2018

  Dobrý den Kristýno, děkujeme za Váš dotaz. Zatím větší balení kaší nezvažujeme. Naopak chceme jednoporcovým balením nabídnout zákazníkům pestrost kaší tím, že si koupí více příchutí a nejí pořád tu stejnou. Do budoucna to samozřejmě nevylučujeme, pokud bude větší poptávka.

Přidat komentář

Vaše jméno*
 
Váš e-mail* (nebude nikde zveřejněn)
   
Váš e-mail* (nebude nikde zveřejněn)
Text komentáře*
 
* povinné položky


Garantováno

Naše cereálie se jako celozrnné netváří, ale celozrnné skutečně jsou.

Jedinečné

Jsme jediná česká firma, která má unikátní technologii pro výrobu křupavých vloček.

Vyzkoušejte

Jako první dělíme celozrnné cereálie podle jejich prospěšnosti pro zdraví.

Akční nabídky na Váš email:
Akční nabídky a slevy na Váš email.
Zasíláme max. 1x týdně.