Komentáře

 • Autor:
  Ladislav
  Datum:
  26. 11. 2018

  Dobrý den Kaše máte dobré, ale z mnoha druhů na výběr máte pouze 3 druhy bez mléka. Budou i další druhy do budoucna? Děkuji za odpověď
 • Autor:
  Semix
  Datum:
  30. 11. 2018

  Dobrý den pane Ladislave, děkujeme za Váš dotaz. Stále vyvíjíme nové příchutě kaší, myslím, že ji nějaké bez mléka, ale zatím je to vše v laboratoři, proto nejsem schopna časově určit, kdy byste se dočkal novinky. Nicméně myslíme i na tuto překážku - mléko.
 • Autor:
  kašomil
  Datum:
  31. 7. 2018

  Dobrý den, mně naopak kaše jednoporcové vyhovují, protože slouží jako rychlé občerstvení v práci, na cestách a i doma, velká balení často načnu, pak se do toho dají moli, zkazí se a co víc, ingredience v nich nejsou dobře promíchané, lehčí zůstávají nahoře atd. Třídím odpad a ekologicky se snažím chovat jinak. Jako single domácnosti mi vyhovují jednoporcovky, kilovku bych si naopak nekoupila. Na dovolené či v práci nebudu někde manipulovat s velkým pytlem, navíc lépe mohu střídat příchutě. Prosím nechte v sortimentu i malá balení.
 • Autor:
  Semix
  Datum:
  3. 8. 2018

  Dobrý den, snažíme se vyhovět všem, malá balení vyhovují mnoha zákazníkům, pro ty, co požadují větší balení, připravujeme u nejprodávanějších kaší větší rodinný obal.
 • Autor:
  Radka
  Datum:
  13. 9. 2018

  Dobrý den, Vaše kaše jsem jako celiak objevila před nedávnem. Jsou naprosté úžasné, ale to už asi víte. Od roku 2016 tady padlo spoustu komentářů ohledně většího ekologičtějšího balení. Moc děkuji za to, že na větším balení nejprodávanějších kaší pracujete. :-)
 • Autor:
  Jana Jenčíková
  Datum:
  27. 7. 2018

  Dobrý den, vynikající kaše. Opravdu skvěle chutná a hlavně si ji cením pro její složení. Přidávám se k ostatním s problémem balení. Nejen, že je neekologické, ale hlavně nepraktické. Potřebuji k snídani využít jiné množství a tak musím dělat to, že si kaše nakoupím a sáček po sáčku přesypávám do větší dózy, ze které si pak odsypávám. Tato neekologičnost a nepraktičnost nejde dohromady s vaším heslem "zdravý život".
 • Autor:
  Hanka Š.
  Datum:
  28. 6. 2018

  Dobrý den, mě také vaše kaše zaujala tím, že i bez přidaných cukrů a dalších přídavných látek, je opravdu chutná. Nicméně se také přidám k dalším, kterým se nelíbí ten plastový obal a proto si ji koupím jen občas.
 • Autor:
  Semix
  Datum:
  11. 7. 2018

  Dobrý den. Velmi nás těší, že Vám kaše chutná. Na zvyšování atraktivity a funkčnosti našich obalů neustále pracujeme, proto Vám děkujeme za cennou zpětnou vazbu.
 • Autor:
  Kateřina Loužilová
  Datum:
  8. 6. 2018

  Dobrý den, Vaše kaše jsou naprosto vynikající - jakmile zavedete VELKÉ BALENÍ, budu si ji kupovat. Ale ty malé sáčky skutečně ne, jak tu již mnohokrát padlo ;) Předem díky, těšíme se!! :)
 • Autor:
  Domdom
  Datum:
  12. 4. 2018

  Kaše je opravdu výborná, ale toho plasu, zbytečně moc...
 • Autor:
  Pet
  Datum:
  12. 4. 2018

  Vyzkousela jsem mnoho smesi, ale vase je bezkonkurencni! Kupuji ji, bohuzel, opravdu vyjimecne, jelikoz je nase planeta zahlcena plastovymi obaly a nechci te zkaze prispivat. Zdravi cloveka je uzce spojeno se zdravim planety, planujete prodavat vetsi baleni, nebo mensi v jinych obalech? Cena pro me neni prioritou, za vasi kasi bych si klidne priplatila. Zmena obalu na ekologictejsi verzi by byl rozhodne krok vpred.
 • Autor:
  Silvie
  Datum:
  22. 11. 2017

  Dobrý den, Kaše je nejlepší co jsem vyzkoušela, kvůli obalum si ji ale nekupuji. Takže se přidávám k žadatelům o větší, ideálně kilogramové, balení.
 • Autor:
  Kateřina
  Datum:
  4. 10. 2017

  Dobrý den, kaše je opravdu vynikající, překvapila mne její mírně nasládlá chuť i bez přidaného cukru, k tomu trocha skořice a rozinek a pro start do nového dne je to úplně ideální snídaně. Jen je opravdu škoda, že ji nebudete vyrábět ve větším balení. Dnes už mnoho lidí přemýšlí o snížení vyprodukovaného odpadu a nakupuje potraviny ve větším balení. Určitě by uvítali i variantu snídaňových kaší v takovém balení, aby po každé porci nemuseli vyhazovat obal. Třeba o tom do budoucna pouvažujete. Přeji krásný den :-)
 • Autor:
  K.H.M.
  Datum:
  16. 7. 2017

  Dobrý den, objevila jsem tento výrobek a jsem naprosto nadšená - bezlepek, bez alergenů, neslazený, bez mléka, sóji, konzervantů, a přesto skvělá chuť, příjemná konzistence - a navíc inteligentně navážené a dobře zabalené. Jen škoda, že není možné v tuto chvíli zakoupit větší balení.
 • Autor:
  marta
  Datum:
  12. 5. 2017

  Moc výborná kaše, je prima, že je bez přidaného cukru. Dcera je diabetička a moc si jí pochvaluje, jen škoda že není ve větším balení - musíme na snídani přidávat množství - sáček jí vzhledem k sacharidům nestačí. Zvažte prosím výrobu větších balení. Děkuji :)
 • Autor:
  SEMIX
  Datum:
  15. 5. 2017

  Dobrý den, jsme rádi, že Vám i dceři kaše chutná. Bohužel ale ve větším balení kaši vyrábět nebudeme.
 • Autor:
  Vít
  Datum:
  30. 4. 2017

  Nezbývá, než si přát, aby se tato kaše vyráběla nadále, taková, s jakou jsem se setkal, co do výživnosti a jakosti a složení zdrojů použitých při její výrobě ( potřeba velmi pochválit nepřítomnost jakéhokoliv doslazování, coby naprosto škodlivé přítěže pro většinu spotřebitelů ), zbývá ještě zkusit její ovesnou "příbuznou".
 • Autor:
  Lenka Lukešová
  Datum:
  1. 4. 2017

  Dnes jsem si poprvé dala Vaší kašičku a teda to je pohlazení do bříška.. tak Vám to hnedle píšu s velkou pochvalou. Trocha skořice a jablíčka a mám to jako výbornou a zdravou svačinu v práci. DĚKUJU
 • Autor:
  SEMIX
  Datum:
  3. 4. 2017

  Děkujeme moc za pochvalu :) Jsme rádi, že Vám kaše chutná.
 • Autor:
  Viktorie Malinová
  Datum:
  5. 3. 2017

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda kaše obsahuje nějaký přidaný cukr. V popisu píšete, že obsahuje 1g cukru. Je to tedy cukr přidaný, nebo přirozeně se vyskytující v obilovinách (sacharidy)? Děkuji za odpověd´.
 • Autor:
  SEMIX
  Datum:
  6. 3. 2017

  Dobrý den, do této kaše nepřidáváme žádný řepný, třtinový cukr a ani žádná sladidla. Jedná se tedy o přirozeně se vyskytující cukr v potravině.
 • Autor:
  Jana
  Datum:
  4. 11. 2016

  Spolu s ovesnou je to moje nejoblíbenější kaše na světě. Škoda jen, že není ve větším balení :)
 • Autor:
  Sandra
  Datum:
  2. 11. 2016

  Dnes jsem poprvé ochutnala a musím potvrdit, že je skutečně výborná a sladká tak akorát...jednoduše přirozeně. A pokud jednou bude i ve větším balení, tak to nebude mít chybu. Každopádně velmi pozitivní změna v této kategorii potravin.
 • Autor:
  Stáňa V.
  Datum:
  14. 10. 2016

  Dobrý den, skvělá kaše bez cukru a lepku!!! A plánuje se vyrábět ve větším balení?
 • Autor:
  SEMIX
  Datum:
  18. 10. 2016

  Dobrý den, jsme rádi, že Vám kaše chutná, ale ve větším balení ji zatím vyrábět nebudeme.
 • Autor:
  korticka
  Datum:
  24. 8. 2016

  Moc děkuji...kaše nemá chybu. Je těžké v dnešní době nacházet potraviny bez přidaného cukru. Vám tleskám. Kaše je výborná s jablky nebo švastkami posypaná skořicí :)

Přidat komentář

Vaše jméno*
 
Váš e-mail* (nebude nikde zveřejněn)
   
Váš e-mail* (nebude nikde zveřejněn)
Text komentáře*
 
* povinné položky


Garantováno

Naše cereálie se jako celozrnné netváří, ale celozrnné skutečně jsou.

Jedinečné

Jsme jediná česká firma, která má unikátní technologii pro výrobu křupavých vloček.

Vyzkoušejte

Jako první dělíme celozrnné cereálie podle jejich prospěšnosti pro zdraví.

Akční nabídky na Váš email:
Akční nabídky a slevy na Váš email.
Zasíláme max. 1x týdně.