Komentáře

 • Autor:
  Blanka
  Datum:
  23. 1. 2018

  Dobrý den, na této kaši dost "ujižd?me" . Je možné zakoupit velké balení? Škoda obalového materiálu. Ty oříšky s brusinkou jsou TOP!
 • Autor:
  Orisek
  Datum:
  26. 6. 2018

  Hezký den, mám stejný dotaz jako paní Blanka. Kupujeme tuto kaši s manželem pravidelně více ks. Máte větší = výhodnější balení? Díky
 • Autor:
  Semix
  Datum:
  27. 6. 2018

  Dobrý den, děkujeme za reakci. Nabídku nejen různých druhů kaší ve větším balení připravujeme, věřím, že brzy bude možno koupit i na našem e-shopu. Předpokládáme např. v balení po 250 g. Bohužel není aktuálně možné sdělit termín uvedení na trh. Prosíme Vás tedy o trpělivost. Vážíme si Vašeho zájmu o produkty Semix.
 • Autor:
  Eva Konečná
  Datum:
  21. 6. 2016

  Dobrý den,které výrobky by jste mi prosím doporučili při začínající redukční dietě? Jsou tyto např. kaše vhodné jen na snídani či svačinu a nebo i na odpoledne či večeři? děkuji za radu
 • Autor:
  Zuzana Svěntková, SEMIX
  Datum:
  22. 6. 2016

  Dobrý den, pokud chcete začít s redukční dietou, doporučili bychom Vám výrobky z kategorie A (http://www.zdravyzivot.com/nejprospesnejsi-cerealie/), které jsou nepřislazované (kromě Mletého lněného semínka, tam je přidaný třtinový cukr v malém množství, ale obsahuje 4,1 g jednoduchých cukrů na 100 g, navíc má vysoký obsah omega-3 mastných kyselin) a bez přidaného tuku – jsou to zejména neochucené lupínky a naše jedinečné Kaše – 80 % (více o nich na http://www.zdravyzivot.com/novinky/novinka-nova-rada-kasi-80/). Pokud potřebujete do jídelníčku dodat bílkoviny, doporučuji naši novinku Proteinové kaše (http://www.zdravyzivot.com/novinky/novy-hit-ze-semixu-proteinove-kase-nejen-pro-sportovce/). Chia kaše si můžete dát občas tzv. "na chuť", pokud tedy vyloženě chcete redukční dietu, je totiž přislazovaná. Co se týče rozvržení během dne, to je složitější – záleží na tom, jak máte nastavený celodenní příjem. Jako snídaně a dopolední svačina výrobky být mohou, ale stejně tak i jako odpolední svačina a večeře, ale to záleží na mnoha faktorech.
 • Autor:
  Zuzana Kebrlová
  Datum:
  23. 2. 2016

  Dobrý den, kaše je opravdu moc dobrá, velmi chutná kombinace,ale trochu mi ve složení vadí ta kyselina citrónová, nedala by se nahradit něčím jiným, zdravějším?
 • Autor:
  Zuzana Svěntková
  Datum:
  25. 2. 2016

  Dobrý den, kyselina citrónová je přírodní konzervační látka.
 • Autor:
  Jaroslava
  Datum:
  23. 2. 2016

  Dobrý den, tvůrci těchto kombinací / chia+ oříšky+vločky... atd/ bych navýšila mzdu!!!Jako snídaně je to dobrý rozběh pro náročné pracovní dopoledne.Díky.
 • Autor:
  Bohdana Droppová
  Datum:
  30. 1. 2016

  Vynikající kaše, málo sladká, jemná, nevtíravá příchuť a oříšky - super nápad.

Přidat komentář

Vaše jméno*
 
Váš e-mail* (nebude nikde zveřejněn)
   
Váš e-mail* (nebude nikde zveřejněn)
Text komentáře*
 
* povinné položky


Garantováno

Naše cereálie se jako celozrnné netváří, ale celozrnné skutečně jsou.

Jedinečné

Jsme jediná česká firma, která má unikátní technologii pro výrobu křupavých vloček.

Vyzkoušejte

Jako první dělíme celozrnné cereálie podle jejich prospěšnosti pro zdraví.

Akční nabídky na Váš email:
Akční nabídky a slevy na Váš email.
Zasíláme max. 1x týdně.