Produktyimg Menu

Články blogu v kategorii "HP články"

Tipy na zdravou snídani pro děti

V ranním shonu ale obvykle chybí fantazie, jaké jídlo podávat, navíc dětem, které často bývají dost vybíravé. Vyzkoušejte dobroty, které nachystáte den předem, nebo snídaně hotové jen za pár minut. Aby menší děti snídaně bavila, klidně je zapojte i do přípravy – mohou například ozdobit talíř kousky ovoce a zeleniny podle své fantazie. 

 

 

Číst celý článek...

Jídelníček cukrovkáře: jaké potraviny jsou vhodné pro diabetiky?

Při léčbě cukrovky je klíčové dodržovat správný jídelníček. Ten by měl obsahovat pestrou a vyváženou stravu a co nejmenší množství rychlých cukrů. Přemýšlíte, co při diabetu jíst a pít, a čemu se naopak vyhýbat? Čím sladit, když je cukr a med zapovězený? Přečtěte si, které potraviny jsou pro diabetiky nejlepší.

 

 

Číst celý článek...

Jaké jsou zásady zdravého životního stylu

Zdravý životní styl není jen trendový způsob života. Jedná se o komplexní přístup, díky kterému dosáhnete plnohodnotného života a zajistíte si tělesnou i duševní pohodu. Můžete se tak vyhnout řadě onemocnění. Přečtěte si, jaké jsou hlavní zásady zdravého životního stylu a začněte s ním ještě dnes.

 

 

Číst celý článek...

Vegetariánství: zdraví nebo riziko

Vegetariánská strava přináší více vlákniny, vitamínů, draslíku, hořčíku a nenasycených mastných kyselin, které zlepšují zdraví. Omezující druhy vegetariánství však mohou v těle vyvolat nedostatek bílkovin a vitamínu B12. Zjistěte, na co si dát pozor při sestavování bezmasé stravy. 

Číst celý článek...